Rekupera s.r.o.
t: 725 561 663
e: Turn on Javascript!

Díky dotacím je energetická nezávislost ješte dostupnejší

více informací
ilustrační animace

V současné době jsou otevřené dva dotační tituly. Nová zelená úsporám na instalaci fotovoltaických systémů s akumulací energie a výměnu neekologického zdroje tepla a Kotlíková dotace na výměnu kotlů na pevná paliva.

My za vás zdarma posoudíme, zda na dotaci dosáhnete a všechno papírování vyřídíme, úřady oběháme a peníze pro vás získáme. Jediné co potřebujeme je jedna plná moc.

Nová zelená úsporám

Na instalaci fotovoltaických systémů vám zajistíme získání dotace v rámci podoblastí C.3.3 - C.3.6 programu Nová zelená úsporám. Podle zvolené varianty vám garantujeme získání od 40.000 Kč do 155.000 Kč. V Moravskoslezském kraji lze navíc dosáhnout 10% navýšení. Dotaci získáte jak na novostavbu, tak na rekonstrukci. Na instalaci tepelného čerpadla výměnou za neekologický zdroj tepla (spalující například uhlí, koks, uhelné brikety) pak dostanete další podporu z podoblasti C.2.7 ve výši 65.000 Kč. Dotace C.3.8 pro fotovoltaické systémy spolupracující s tepelným čerpadlem je ve výši 155.00 Kč a lze ji kombinovat i s dotací C.2.7 na instalaci tepelného čerpadla, takže v součtu těchto dotací je to 220.000 Kč ..což je velice zajímavé. Zisk těchto dotačních titulů vám zaručíme ve smlouvě.

Kotlíková dotace

V rámci Operačního programu Životní prostředí můžete při výměně starého neeokologického kotle na tuhá paliva za nízkoemisní tepelné čerpadlo dostat 127.500 Kč. Při výměně kotle je tato dotace výhodnější, než Nová zelená úsporám. Pokud splňujete podmínky pro její přidělení, vyřídíme jí za vás do posledního detailu. A vy podpoříte čistější vzduch a svojí peněženku. Koukněte se, jaká tepelná čerpadla vám můžeme nabídnout.