Rekupera s.r.o.
t: 725 561 663
e: Turn on Javascript!

ilustrační animace

Už žádné prodeje do sítě!

Místo využití pouhého zlomku vyrobené energie máte nyní možnost veškerou energii sami spotřebovat. To, co přes den solární panely vyrobí, bude připraveno na večerní provoz domácnosti. Efektivita a návratnost tak konečně dává smysl, protože výkupní cena se pohybuje v řádech haléřů za kWh. A nemusí zůstat jenom u spotřebičů. Solární energii mužete využít i pro ohřev užitkové vody a vytápění domácnosti.

Jeden dům vyrobí až 10 MWh ročně

Což znamená úsporu 42 000 Kč při ceně 4,20/kWh. Hybridní měnič navíc zajistí chytré hospodaření s energií tak, aby docházelo k minimálním ztrátam. Systém se tak sám umí rozhodout, jestli v konkrétní situaci použije energii ze střechy, z baterií nebo ze sítě. Při současném použití hybridní fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla pro ohřev vody a vytápění je pak úspora ješte mnohem vetší. Díky vysokému topnému faktoru umíme vyrobit z 1 kWh solární energie až 4 kWh tepla.

Řešení šité na míru vašemu domu

Podívejte se na ukázkové fotovoltaické elektrárny, nebo si rovnou sestavte svoji vlastní. Přesný výkon vám nabídneme poté, co zjistíme pár detailů. Zajímá nás jak velký máte dům, jakou má tepelnou ztrátu, kolik vás doma bydlí a pár dalších věcí. Pokud chcete přesnou (a nezávaznou) nabídku hned, stačí vyplnit tenhle formulář.

Konec
blackoutů v Čechách

Díky bateriím nemusíte mít strach z neočekávaných výpadků energie ze sítě. Celý systém v takovém případě poslouží jako záložní zdroj. Ani vy ani vaše spotřebiče si vlastně výpadku vůbec nevšimnou.

Sledujte
co se děje online

Na webovém rozhraní budete mít možnost neustále monitorovat výkon vaší fotovoltaické elektrárny. Podíváte se, jak jsou nabité baterie, kolik kWh jste vyrobili dnes, minulý týden nebo loňský rok, kolik energie jste ušetřili a kolik dobírali ze sítě.

Žádný strach, dáme
vám opravdu dlouhou záruku

25 let na výkon solárních panelů nebo 10 na mechanické části. Další rozšíření záruk je možné smluvně po individuální dohodě.

Nová zelená úsporám sníží vaši investici až o 40 %

Podívejte se na výši a podmínky státní podpory. A papírování nechte na nás.

více o dotacích