Rekupera s.r.o.

Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

díky bateriím využijete až 100% vyrobené solární energie.
ilustrační animace

Chytré nakládání s energiemi!

Místo využití pouhého zlomku vyrobené energie máte nyní možnost veškerou energii sami spotřebovat. To, co přes den solární panely vyrobí, bude připraveno na večerní provoz domácnosti. Výkupní ceny a nabídky obchodníků se roku od roku mění. Přebytky energie můžete ukládat, prodávat, ohřívat teplou vodu, případně utlumit a naopak nabíjet z distribuční sítě.

Jeden dům vyrobí až 10 MWh ročně

Což znamená možmou úsporu 60 000 Kč při ceně 6 Kč/kWh. Hybridní měnič navíc zajistí chytré hospodaření s energií tak, aby docházelo k minimálním ztrátám. Systém se tak sám umí rozhodnout, jestli v konkrétní situaci použije energii ze střechy, z baterií nebo ze sítě. Při současném použití hybridní fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla pro ohřev vody a vytápění je pak úspora ještě mnohem vetší. Díky vysokému topnému faktoru umíme vyrobit z 1 kWh solární energie až 4 kWh tepla.

Řešení šité na míru vašemu domu

Elektrárny stavíme na prověřených výrobcích značek Solax, Victron a Sunnycold. Přesný výkon vám nabídneme poté, co zjistíme pár detailů. Zajímá nás jak velký máte dům, jakou má tepelnou ztrátu, kde bude zařízení umístěno, kolik vás doma bydlí a pár dalších věcí. Pokud chcete přesnou (a nezávaznou) nabídku hned, stačí vyplnit tento formulář.

Samotný proces - vše za vás vyřídíme !

  • Indikativní nabídka - na základě získání parametrů od vás připravíme indikativní cenovou nabídku
  • V případě vašeho zájmu vás navštíví obchodně-technický zástupce, ten provede prohlídku a zaměření místo instalace
  • Na základě prohlídky vytvoříme finální cenovou nabídku, která reflektuje vaše spotřeby elektrické energie
  • Uzavřeme smlouvu o dílo
  • Do pár dnů po podpisu smlouvy zahájíme administrativní činnost tj. vyřízení smlouvy o připojení s distributorem, vytvoření projektové dokumentace, podání žádosti o dotaci na NZU
  • Po získání všech povolení a dokončení administrativních kroků zahájíme fyzickou instalaci elektrárny
  • Po instalaci a revizi dokončíme proces připojení s distributorem (ČEZ/EGD/PRE) a žádáme o proplacení dotace. Jakmile proběhne připojení do distribuční sítě zahájíte výrobu elektřiny

Konec
blackoutů v Čechách

Díky bateriím nemusíte mít strach z neočekávaných výpadků energie ze sítě. Celý systém v takovém případě poslouží jako záložní zdroj. Ani vy ani vaše spotřebiče si vlastně výpadku vůbec nevšimnou. Takzvaný "Backup" zapojujeme součástí dodávky díla.

Sledujte
co se děje online

Na webovém rozhraní budete mít možnost neustále monitorovat výkon vaší fotovoltaické elektrárny. Podíváte se, jak jsou nabité baterie, kolik kWh jste vyrobili dnes, minulý týden nebo loňský rok, kolik energie jste ušetřili a kolik dobírali ze sítě.

Žádný strach, dáme
vám opravdu dlouhou záruku

25 let na výkon solárních panelů nebo 10 na mechanické části. Další rozšíření záruk je možné smluvně po individuální dohodě.

Nová zelená úsporám sníží vaši investici až o 50 %

Podívejte se na výši a podmínky státní podpory. A papírování nechte na nás.

více o dotacích