Rekupera s.r.o.
t: 725 561 663
e: Turn on Javascript!

Tepelná čerpadla

Vytápění a ohřev vody nikdy nebyly levnější.

více informací
ilustrační animace

Využijte dvě energie najednou

Tepelné čerpadlo má samo o sobě smysl. Co ale když na pohon kompresoru využijeme solární energii? Tak například: při topném faktoru 3.6 (ve 2°C venkovní teploty) je potřeba 1 kWh elektrické energie k výrobě 3.6 kWh tepla. Při dnešních cenách elektrické energie to znamená, že vás každá kWh provozu tepelného čerpadla stojí přibližně 4 Kč. Jakmile máte energii ze slunce, nestojí vás provoz vůbec nic. Využíváte tak vlastně dvě čisté energie najednou. Ze vzduchu a ze slunce.

Sestavte si
řešení na míru

Pokud víte, jaká je tepelná ztráta vašeho domu, můžete snadno zjistit, jaká bude orientační cena a výkon řešení, které vám navrhneme. Pro úplně přesnou nabídku budeme potřebovat pár dalších informací.

Ohřeje topení
i vodu ve sprše

Pro každé tepelné čerpadlo máme variantu se zásobníkem na ohřev TUV nebo s hydroboxem. Záleží na tom, jestli budete chtít tepelným čerpadlem jen ohřívat užitkovou vodu nebo i topit.

5 let
v bez starostí

Tak dlouhou záruku vám dáme na kompresor tepelného čerpadla. Detailnější informace o zárukách, údržbě a servisu připravujeme.

Sledujte
co se děje online

Ve webovém rozhraní budete mít možnost neustále sledovat výkon vašeho tepelného čerpadla, nastavovat teplotu a vůbec mít vše pod kontrolou.

V zimě topí, v létě chladí

Tepelné čerpadlo bohatě využijete i v červenci. Díky fan-coil jednotkám od nás můžete mít topení a chlazení v jednom.

Získejte 127 500 Kč z Kotlíkové dotace.

Podívejte se na výši a podmínky státní podpory. A papírování nechte na nás.

více o dotacích