Rekupera s.r.o.

Tepelná čerpadla

Vytápění a ohřev vody nikdy nebyly levnější.

více informací
ilustrační animace

Využijte dvě energie najednou

Tepelné čerpadlo má samo o sobě smysl. Co ale když na pohon kompresoru využijeme solární energii? Tak například: při topném faktoru 3.6 (ve 2°C venkovní teploty) je potřeba 1 kWh elektrické energie k výrobě 3.6 kWh tepla. Při dnešních cenách elektrické energie to znamená již samo sobě výraznou finanřní úsporu. Jakmile máte energii ze slunce, nestojí vás provoz vůbec nic. Využíváte tak vlastně dvě čisté energie najednou. Ze vzduchu a ze slunce.

Řešení na míru

Výkonů a modelů tepelných čerpadel je celá řada. Pro úplně přesnou nabídku budeme potřebovat pár dalších informací.

Ohřeje topení
i vodu ve sprše

Pro každé tepelné čerpadlo máme variantu se zásobníkem na ohřev TUV nebo s hydroboxem. Záleží na tom, jestli budete chtít tepelným čerpadlem jen ohřívat užitkovou vodu nebo i topit.

5 let
v bez starostí

Tak dlouhou záruku vám dáme na kompresor tepelného čerpadla. Detailnější informace o zárukách, údržbě a servisu naleznete v záručních podmínkách.

Sledujte
co se děje online

Ve webovém rozhraní budete mít možnost neustále sledovat výkon vašeho tepelného čerpadla, nastavovat teplotu a vůbec mít vše pod kontrolou.

V zimě topí, v létě chladí

Tepelné čerpadlo bohatě využijete i v červenci. Tepelné čerpadlo lze rozšířit o fan-coil, či vhodnou jednotku rekuperační a tak mít topení a chlazení v jednom.

Získejte státní podporu na instalaci tepelných čerpadel

Podívejte se na výši a aktuální podmínky státní podpory. Papírování nechte na nás.

více o dotacích